میشن کنترل

ثبت نام نشده
ثبت نام کنید

دوره‌ای برای بهره‌وری و عملکرد فردی

دوره میشن کنترل با اصول نوآورانه، ابزار و تمرین‌های متعدد تعریفی نوین از آنچه در عملکرد و بهره‌وری سازمانی ممکن است، ارائه می‌دهد.

زندگی سریع و پیچیده است

سرعت بالای کارها اکثریت ما را دچار استرس و فشار کرده و از پای در می‌آورد. ما با انبوهی از اطلاعات مواجه هستیم، تحت فشار موعدهای مقرر انجام امور قرار داریم و با انتظارات روز افزون روبرو هستیم. هر چقدر با برنامه‌ریزی عمل کنیم، برخورد موثر و رسیدگی به تمام آنچه باید انجام دهیم غالبا غیرممکن به نظر می‌رسد. ابزارهایی که بیش از 30 سال پیش توسعه یافته دیگر برای تقاضای امروز بازار کارایی ندارند.

پس از این دوره به 6 ابزار جدید دسترسی پیدا خواهید کرد تا تمام آنچه انجام می‌دهید و انجام نمی‌دهد را مدیریت کنید و بر آنچه مقابل شما قرار دارد کاملا تمرکز کرده، و تمام هوش، خلاقیت و توانایی طبیعی خود را به کار بگیرید.

توسعه عادات کاری جدید

قادر خواهید بود تا با جریان کارها، فعالیت‌ها، چالش‌ها و موقعیت‌هایی که روزانه به سمت شما می‌آیند، به صورت قدرتمند مواجه شوید.

افزایش بهره‌وری و رضایت

با استفاده از اصول نوآورانه، ابزارها و تمرین‌های ارائه شده در دوره میشن کنترل آنچه برای اهداف شما و سازمان شما مهم است را بدست بیاورید.

افزایش اثرگذاری

رویکرد نوین میشن کنترل به طور قابل توجهی باعث افزایش عملکرد سازمانی و اثرگذاری فردی و افزایش تعادل بین کار و زندگی می‌شود.

دوره میشن کنترل در سازمان شما

نهایتا عملکرد، بهره‌وری و تاثیرگذاری ما تابعی است از آنچه انجام می‌دهیم و انجام نمی‌دهیم. دوره Mission Control بر اساس نیازهای شما ارائه می‌شود و جوانبی را هدف قرار می‌دهد که برای شما و سازمان شما اهمیت اساسی دارند. همراه با روش‌های عملی برای:

  • تاثیرگذاری بر عادات کاری افراد و محیط کاری
  • تسهیل توانایی تمرکز بر آنچه اهمیت دارد
  • بهبود عملکرد، بهره‌وری و دستاورد سازمانی

اطلاعات بیشتر را در بروشور دوره میشن کنترل مطالعه نمایید.

جزئیات دوره Mission Control

تعداد جلسات: 8 جلسه
روز و ساعت برگزاری جلسات: روزهای شنبه از ساعت 17 الی 19:30
نحوه برگزاری: به صورت آنلاین در پلتفرم ویدئو کنفرانس Zoom
شماره تماس جهت اطلاعات بیشتر: 09122527812

دوره میشن کنترل – اردیبهشت ماه

تاریخ شروع دوره : 3 اردیبهشت 1401

روز
ساعت
دقیقه
دوره در حال ثبت نام است

دوره میشن کنترل – مرداد ماه

تاریخ شروع دوره : 2 مرداد 1400

روز
ساعت
دقیقه
دوره به اتمام رسیده است