سوالات متداول

دوره پیاده‌سازی راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری

دوره آنلاین ظرف 6 ماه، در قالب 12 جلسه در بستر وب‌سایت وی‌ما انجام می‌شود. در این 6 ماه شرکت کنندگان هر دو هفته یک بار جلسات آنلاین 120 دقیقه‌ای با مربی دوره خواهند داشت.

شما می‌توانید جهت ثبت درخواست ثبت نام خود در دوره آنلاین پیاده‌‌سازی راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری فرم ثبت نام را کامل کرده و اطلاعات خود را وارد نمایید. همکاران ما جهت موارد تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت. 

1- زندگی کردن در بطنِ بودن و عملکردی که از چیزی بزرگ‌تر از خودتان نشأت گرفته
2- زندگی کردن در بطنِ دیدنِ محدودیت‌های هستی‌شناختی، از میان برداشتن آنها و عبور به ورای آنها
3- زندگی کردن در بطنِ اصیل بودن و تمامیت
4- گسترش طبیعی ظرفیت خود برای راهبری در محیط‌ اطرافتان
5- کسب طبیعی نتایجی خارق العاده‌ در حوزه‌های حائز اهمیت برای شما
6- شناخته شدن شما به عنوان امکانِ آینده‌ی پروژه‌تان

این دوره به زبان فارسی بوده و تمام متون ارائه شده نیز به زبان فارسی هستند.

لطفا جهت اطلاع از زمان برگزاری دوره با شماره 09122527812 تماس بگیرید.

جهت شرکت در دوره آنلاین پیاده سازی راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری لازم است که قبلا در یکی از دوره‌های برگزار شده توسط ورنر ارهارد و یا دوره‌هایی که تحت لیسانس ایشان بوده شرکت کرده باشید و یا دوره کشف و توسعه راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری را گذرانده باشید.‌

جهت اطلاع از موضوع و محتوای دوره لطفا با شماره تماس 09122527812 تماس حاصل فرمایید تا برای مشاوره تلفنی و یا شرکت در جلسه معارفه حضوری یا آنلاین هماهنگی‌های لازم به عمل آید.

  • یک فضای شخصی در خانه یا محل کار
  • یک کامپیوتر مجهز به دوربین
  • اینترنت پر سرعت
  • حضور ذهنی و فیزیکی 100%
  • در این دوره خواهید توانست خود را ابراز کرده و راهبری کنید و این راهبری را در جهت ارتقای سطح کیفی زندگی، و ایجاد تغییر برابر با آنچه که ممکن می‌بینید اعمال کنید. ظرفیت طبیعی خود را برای راهبری کشف می‌کنید و گسترش می‌دهید و تفاوتی که می‌توانید در مقیاس وسیع‌تری تصور کنید را تجربه خواهید کرد.

    • قادر خواهید بود تا افکار و ایده‌های خود را به طور موثر بیان کنید به گونه‌ای که همسویی، همکاری و مشارکت دیگران را داشته باشید.

    • پروژه‌ای طراحی می‌کنید و می‌ببینید که اشتیاق، تعهد و چشم‌انداز شما زنده می‌شود.

دوره پیاده‌سازی راهبری شامل 12 قسمت است و هر قسمت شامل مطالبی جهت مطالعه، تمرین و انجام پروژه است که طی یک دوره شش ماهه انجام می‌شود. شرکت کنندگان دو هفته یک بار در روزهای یکشنبه از ساعت 18:00 تا 20:00 بطور آنلاین با مربی در جلسات دوره حضور می‌یابند. فعالیت‌های مربوط به دوره کاملا در بستر وب‌سایت وی‌ما صورت خواهد پذیرفت. بطوریکه شرکت کنندگان با مطالب دوره کاملا درگیر شده و آنها را در زندگی خود بکار خواهند گرفت.

در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را در این صفحه پیدا نکردید، لطفا با شماره 09122527812 تماس بگیرید و همچنین با عضویت در خبرنامه وی‌ما از تمام رویدادها مطلع شوید.