سوالات متداول

دوره آنلاین کشف و توسعه راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری

ظرفیت این دوره حداکثر 40 نفر است.

این دوره در مدت زمان 6 هفته و در قالب 12 جلسه در بستر وب سایت وی‌ما برگزار خواهد شد. 

این دوره طی 12 جلسه (هر هفته 2 جلسه) و هر جلسه به مدت 4.5 ساعت به صورت آنلاین و در پلتفرم ویدیو کنفرانس ZOOM برگزار خواهد شد.

جهت شرکت در دوره آنلاین کشف و توسعه راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری مطالعه متون و تمرینات پیش از دوره الزامی است که حداقل 2 ماه قبل از شروع دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت (این متون حدود 170 صفحه هستند).

قول دوره آنلاین کشف و توسعه راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری همانند دوره حضوری این است که پس از ترک دوره شما به طور موثر راهبر هستید و عملکرد موثر راهبری ابراز طبیعی شما است. پس از این دوره شما هر گونه تحول فردی را که لازمه راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری به عنوان ابراز طبیعی شما است را تجربه خواهید کرد. 

هماهنند دوره حضوری کشف و توسعه راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری، در این دوره دسترسی شما به انواع بودن، تصور خلاق، تفکر و برنامه ریزی که برای راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری به عنوان ابراز طبیعی شما لازم است، گشوده خواهد شد. 

همانند دوره حضوری کشف و توسعه راهبر بودن شما می‌توانید جهت اطلاع از موضوع و محتوای دوره با شماره تماس 09122527812 تماس حاصل فرمایید تا برای مشاوره تلفنی و یا شرکت در جلسه معارفه حضوری یا آنلاین هماهنگی‌های لازم انجام شود.

شما می‌توانید جهت ثبت درخواست ثبت نام خود در دوره آنلاین کشف و توسعه راهبر بودن فرم ثبت نام را کامل کرده و اطلاعات خود را وارد نمایید. همکاران ما جهت موارد تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت. 

زبان استفاده شده در این دوره فارسی بوده و تمام متون ارائه شده به زبان فارسی خواهند بود.

(لازم به ذکر است گفتگویی که در این دوره مورد استفاده قرار می گیرد، نوع خاصی از به کارگیری زبان است، که تنها با شرکت در این دوره قادر به فراگیری و به کارگیری آن خواهید بود.)

  • یک فضای شخصی و آرام در خانه یا محل کار
  • یک کامپیوتر مجهز به دوربین
  • اینترنت پر سرعت
  • حضور ذهنی و فیزیکی 100%

در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را در این صفحه پیدا نکردید، لطفا با شماره 09122527812 تماس بگیرید و همچنین با عضویت در خبرنامه وی‌ما از تمام رویدادها مطلع شوید.