درباره ما

آنچه که وی‌ما برآن است زندگی کردنِ زندگی‌ای است که خودتان طراحی کرده‌اید. زندگی کردن این زندگی از طریق خلق آینده‌ای که با به چالش کشیدن آنچه که در حال حاضر وجود دارد میسر می‌شود، تا افراد و سازمان‌ها به نحوی توانمند شوند که قدرت و رهایی به صورت طبیعی وجود داشته باشد.

ما با فراهم کردن تکنولوژی آموزشی با رویکرد هستی شناختی و روش پدیده شناختی، از طریق تجربه فردی آنچه طبیعی است را بازیابی می‌کنیم. تا افراد تجربه دست اولی از ابراز طبیعی خود داشته باشند.

وی‌ما ایستاده است تا سازمان‌ها به زیرساختی برای ابراز‌ طبیعی تبدیل شده و محصولات، راه‌کارها و خدمات خارق‌العاده‌ای ارائه کنند به نحوی که تغییر چشمگیری در کیفیت زندگی همه افراد ایجاد کنند. هدف ما در وی‌ما این است که همه افراد و سازمان‌هایی  که با آنها در تعامل هستیم، نه تنها امکان موفقیت بلکه امکان کامل بودن و عالی بودن را نیز داشته باشند. ایده‌ها، بینش‌ها و تمایزاتی که برنامه وی‌ما بر مبنای آنها پیش می‌رود، وی‌ما را به یک راهبر و و مبتکر در طراحی سازمان‌هایی با عملکرد عالی تبدلی می‌کند.

Number Speaks

10+

شرکت کنندگان

5+

سازمان‌ها

12+

دوره‌ها

7k+

صنایع

وی‌ما در سال 1410

5000+

شرکت کنندگان

500+

سازمان‌ها

40+

دوره‌ها

30+

صنایع

تیم وی‌ما

روشنک هستم و 12 سال است که در حوزه برندینگ و بازاریابی فعالیت دارم. طی سال‌هایی که مشغول به‌کار بوده‌ام با دیدن چالش‌های موجود در حوزه منابع انسانی تصمیم گرفتم در جایگاهی بایستم که بتوانم تجربه کار کردن باحالِ عالی و با بهترین کیفیت را برای همه افراد سازمان ایجاد کنم. پس از پیوستن به تیم وی‌ما‌ در کنار این قول، متعهد به ایجاد گشایش در زندگی افراد هستم، به‌طوری که افراد بتوانند کیفیت زندگی را در همه ابعاد زندگی‌شان تجربه کنند و این تجربه را با دیگران سهیم شوند.

روشنک خبازی
تیم عملیات

عطیه هستم از تیم ترجمه. برای مدت 10 سال است که به شکل حرفه‌ای مترجمی زبان انگلیسی را دنبال می‌‌کنم. طی تمام این سالها اصلی‌ترین دغدغه من در حوزه کاری‌ام انتقال کامل و بی‌نقص محتوا به مخاطبین بوده و هست. امروز به عنوان یکی از اعضا تیم وی‌ما در جایگاهی که هستم تلاش می‌کنم تا محتوای دوره‌ها کامل و بی‌نقص به شرکت‌کنندگان انتقال داده شوند. من ایستاده‌ام تا حال خوب به معنای رضایت از خود و زندگی برای همه افراد در تمام مراحل زندگی قابل دسترسی باشد.

عطیه کهزاد
تیم محتوا

گلنار هستم، دغدغه‌ی من رسیدن به نتیجه مشترک است و به ابزار آن که گفتگوست به عنوان سنگ بنای توسعه پایدار باور دارم و هم داستان شدن من با وی‌ما برای رسیدن به این مدل توسعه است. از آنجا که گفتگو هم ابزار دارد، در وی‌ما در جهت خلق آینده و تغییر گفتمان رایج در گفتگو، بستری برای یک پارادایم شیفت ایجاد می‌کنیم از طریق انتقال مهارت، تکنولوژی و ابزار.

گلنار یوسفی
تیم محتوا

من نسترن هستم، همیشه با انجام هر کاری به این مسئله فکر می‌کردم که: "خب آخرش که چی؟". به معنای واضح تر این دغدغه رو داشتم که وجود من چه چیزی رو به این دنیا اضافه می‌کنه. الان در وی‌ما با فلسفه وجودی آرامش، برای خلق شادی و آرامش ایستادم. همچنین در حوزه کاری خودم به رشد و افزایش بهره‌وری علاقه‌مندم.

نسترن متفکر
تیم عملیات

وحید شکارچی هستم. علاقه‌ام به راهبری و دغدغه‌‌ افزایش بهره‌وری و اثرگذاری در کیفیت زندگی انسان‌ها باعث شد تا از دنیای تلکام و حوزه دیجیتال به آینده‌ای گره بخورم که امروز برای وی‌ما در طراحی سازمان‌هایی با عملکرد بالا خلق شده است. هم راه بودن با تیمی که دغدغه مشترک در محقق شدن این آینده دارند برایم بی‌نظیر است. تیم وی‌ما ایستاده تا با خلق آینده‌ای که نوع متفاوتی از تکنولوژی گفتگوی مشترک بین سازمان‌هاست و اثرگذاری مستقیم درافزایش کیفیت محصولات، خدمات و راه حل های سازمان‌ها دارد رو از طریق ابزار و تکنولوژی‌های مدرن محقق کند.

وحید شکارچی
مسئول تیم وی‌ما

Facilitation From a Different Dimension